Group features (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Context
is: Samhengi
