Group features (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Label
jv: Judul

en: Custom
jv: Kostum

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Context
jv: Konték

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
