Group features (1.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Group type
my: အုပ်စုအမျိုးအစား
