Group features (1.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Context
oc: Contèxte

en: Machine name
oc: Nom sistèma
