Group features (1.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Label
cs: Popisek

en: Custom
cs: Vlastní

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Context
cs: Kontext

en: Machine name
cs: Strojový název
