Group features (1.0.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Value
mr: किंमत

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
