Group control for forums (2.0.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Add forum
jv: Tambah forum

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Forums
jv: Forum

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
