Group control for forums (2.0.2) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Group
ar: المجموعة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Add forum
ar: أضف منتدى

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Forums
ar: المنتديات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
