Group control for forums (2.0.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Add forum
be: Дадаць форум

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Forums
be: Форумы

en: Apply
be: Ужыць

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
