Group control for forums (2.0.2) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Add forum
he: הוספת פורום

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Forums
he: פורומים

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Delete relation
he: מחיקת יחס

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
