Group control for forums (2.0.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Add forum
hy: Ավելացնել ֆորում

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Forums
hy: Ֆորումներ
