Group control for forums (2.0.2) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Group
it: Gruppo

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Add forum
it: Aggiungi Forum

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Forums
it: Forum

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale
