Group control for forums (2.0.2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Add forum
sl: Dodaj forum

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Forums
sl: Forumi

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
