Group control for forums (2.0.2) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Group
uk: Група

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Add forum
uk: Додати форум

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Forums
uk: Форуми

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
