Group control for forums (2.0.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
