Group control for forums (2.0.3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Add forum
bg: Добави форум

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Forums
bg: Форуми

en: Apply
bg: Търси
