Group control for forums (2.0.3) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Group
af: Groep

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Add forum
af: Voeg forum by

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
