Group control for forums (2.0.3) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Name
cs: Jméno

en: Add forum
cs: Přidat fórum

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Forums
cs: Fórum

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
