Group control for forums (2.0.3) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Group
da: Gruppe

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Add forum
da: Tilføj forum

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Forums
da: Forummer

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Group forums
da: Gruppe-forummer

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
