Group control for forums (2.0.3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add forum
lt: Pridėti forumą

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Forums
lt: Forumai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
