Group control for forums (2.0.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add forum
lv: Pievienot forumu

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Forums
lv: Forumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Group forums
lv: Grupu forumi

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
