Group control for forums (2.0.3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Add forum
mn: Хэлэлцүүлэг нэмэх

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Forums
mn: Хэлэлцүүлгүүд
