Group control for forums (2.0.3) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Add forum
ta: உரையாடல் தொகுப்பை சேர்

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Forums
ta: உரையாடல்கள்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: No content available.
ta: எந்த உள்ளடக்கங்களும் இல்லை.

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
