Group control for forums (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Group
vi: Nhóm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Name
vi: Tên

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Forums
vi: Diễn đàn

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
