Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Name
az: Ad

en: Bundle
az: Paket

en: Completed @current of @total.
az: @total -ın @current tamamlandı.
