Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Group
hi: समूह

en: Hierarchy
hi: अनुक्रम

en: Name
hi: नाम

en: Bundle
hi: पोटली

en: Completed @current of @total.
hi: @total  में से @current को पूरा कर लिया गया
