Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Group
ro: Grup

en: Hierarchy
ro: Ierarhie

en: Name
ro: Nume

en: Bundle
ro: Pachet

en: Completed @current of @total.
ro: Finalizate @current din @total.
