Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Group
sv: Grupp

en: Hierarchy
sv: Hierarki

en: Name
sv: Namn

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Completed @current of @total.
sv: Slutförde @current av @total.
