Group Hierarchy (1.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Hierarchy
el: Ιεραρχία

en: Name
el: Όνομα

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Completed @current of @total.
el: Ολοκληρώθηκαν @current από @total.
