Group Hierarchy (1.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Group
es: Grupo

en: Hierarchy
es: Jerarquía

en: Name
es: Nombre

en: Bundle
es: Paquete

en: Completed @current of @total.
es: Se completaron @current de @total.
