Group Hierarchy (1.0.0-beta3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: Hierarchy
mr: पदक्रम

en: Name
mr: नाव

en: Bundle
mr: बंडल
