Group Hierarchy (1.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Group
vi: Nhóm

en: Hierarchy
vi: Phân cấp

en: Name
vi: Tên

en: Completed @current of @total.
vi: Hoàn thành @current trên tổng số @total.
