Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Group
ar: المجموعة

en: Hierarchy
ar: التدرج

en: Name
ar: الاسم

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Completed @current of @total.
ar: تم @current من @total.
