Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Hierarchy
ca: Jerarquia

en: Name
ca: Nom

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Completed @current of @total.
ca: S'han finalitzat @current d'un total de @total.
