Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Hierarchy
cs: Hierarchie

en: Name
cs: Jméno

en: Completed @current of @total.
cs: Dokončeno @current z @total.
