Group Hierarchy (1.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Group
da: Gruppe

en: Hierarchy
da: Hierarki

en: Name
da: Navn

en: Completed @current of @total.
da: @current af @total fuldført.
