Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: Hierarchy
hr: Hijerarhija

en: Name
hr: Naziv

en: Completed @current of @total.
hr: Završeno @current od @total.
