Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Hierarchy
hu: Hierarchia

en: Name
hu: Név

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Completed @current of @total.
hu: @current / @total kész.
