Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Group
it: Gruppo

en: Hierarchy
it: Gerarchia

en: Name
it: Nome

en: Completed @current of @total.
it: Completati @current di @total.
