Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Hierarchy
km: ឋានានុក្រម

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Completed @current of @total.
km: បាន​បញ្ចប់ @current of @total.
