Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Group
pt: Grupo

en: Hierarchy
pt: Hierarquia

en: Name
pt: Nome

en: Bundle
pt: Pacote

en: Completed @current of @total.
pt: Completado @current de @total.
