Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Group
ru: Группа

en: Hierarchy
ru: Иерархия

en: Name
ru: Название

en: Bundle
ru: Набор

en: Completed @current of @total.
ru: Выполнено @current из @total.
