Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Hierarchy
ta: படிமுறை

en: Name
ta: பெயர்

en: Bundle
ta: பொதி

en: Completed @current of @total.
ta: @total ல் @current முடிந்துள்ளது.
