Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Group
uk: Група

en: Hierarchy
uk: Ієрархія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Bundle
uk: Пакет

en: Completed @current of @total.
uk: Завершено @current з @total.
