Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Continue
ar: متابعة

en: Pending
ar: معلّق

en: Complete
ar: تام
