Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha5) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Unknown
da: Ukendt

en: Continue
da: Fortsæt

en: Pending
da: Afventer

en: Complete
da: Komplet

en: Cancelled
da: Annulleret
