Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Continue
fi: Jatka

en: Pending
fi: Odottaa

en: Complete
fi: Valmis

en: Skip
fi: Ohita

en: Cancelled
fi: Peruutettu
