Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Continue
hu: Folytatás

en: Pending
hu: Függőben

en: Complete
hu: Kész

en: Skip
hu: Kihagy

en: Cancelled
hu: Visszavonva
