Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Unknown
ja: 不明

en: Continue
ja: 継続

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Complete
ja: 完了

en: Skip
ja: スキップ
