Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Pending
lt: Laukiama

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Cancelled
lt: Atšaukta
